7 цивільних українців повернулися з незаконного утримання росією (фото, відео)

З російського полону повернулися ще 7 цивільних, 27 червня 2026 року. Фото: Telegram/Омбудсман Лубінець Дмитро
З російського полону повернулися ще 7 цивільних, 27 червня 2026 року. Фото: Telegram/Омбудсман Лубінець Дмитро

Удалося повернути додому ще 7 цивільних громадян України, яких росія роками незаконно утримувала у неволі. На рідну землю повернулися українці віком від 35 до 66 років.

Про це 27 червня повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

"Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Щодо Київщини — це саме Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства", — розповів він.

За словами омбудсмана, одного із українців росіяни викрали з власної домівки лише тому, що його сини служать у ЗСУ. А іншого українця — по дорозі на роботу, куди він прямував у день російського вторгнення.

"Серед звільнених також — доброволець, який у 2022 році приєднався до бригади «Ангели Тайри» в Маріуполі. Саме того дня разом із ним була затримана й Тайра, яку нам вдалося повернути додому раніше", — зауважив Лубінець.

Нагадаємо, вчора з російського полону повернулися 160 військових (фото).

Читайте також: 76-й обмін полоненими: серед звільнених 115 оборонців Маріуполя (фото)

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку