Українські ракети "Фламінго" вдарили по російському заводу, що виробляє комплекси "Іскандер-М" (відео)

У ніч на 27 червня підрозділами ракетних військ і артилерії ЗСУ було завдано удару по підприємству "Титан-Баррикады" у російському Волгограді, що виробляє самохідні пускові установки та транспортно-заряджальні машини для оперативно-тактичного ракетного комплексу "Іскандер-М".
Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.
"Зафіксовано влучання в об'єкт із подальшою пожежею на території підприємства. Ступінь завданих збитків і результати ураження уточнюються", — йдеться у повідомленні.
А за словами Президента України Володимира Зеленського, підприємство "Титан-Барикади" сьогодні вночі успішно уразили ракети FP-5 "Фламінго".
Варто зауважити, що "Титан-Баррикады" також випускає пускові установки й наземні агрегати для стратегічних ракетних комплексів "Тополь-М" і "Ярс", а також артилерійські гаубиці великого калібру "Мста-Б" і "Мста-С".
З лютого 2024 року це підприємство перебуває під санкціями ЄС, а згодом — США, Швейцарії, Японії, Австралії, Нової Зеландії та України.
Нагадаємо, "Хорнети" 25-ї бригади ДШВ випалюють ворожу логістику на шляхах Донецьк-Селидове-Покровськ.
Читайте також: ЗСУ знешкодили ще 1 350 російських загарбників, 12 їхніх ББМ і 11 НРК






