Росіяни намагаються штучно збільшувати кількість населення окупованої Луганщини

Пам'ятник Ворошилову. Фото з відкритих джерел
Пам'ятник Ворошилову. Фото з відкритих джерел

Напівзруйновані прифронтові міста окупованої Луганщини залишаються напівпорожніми.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

За його словами, будувати майбутнє у вцілілих населених пунктах місцеві теж не бачать перспективи. Намагаються виїхати за найменшої можливості влаштуватися поза межами так званої "молодої республіки".

Не в змозі зупинити цей процес, росіяни вирішили штучно збільшувати кількість населення регіону. Зокрема, вони пропонують гроші за переїзд жителям крайньої півночі рф.

"Проте сума незначна — лише 140 тисяч рублів, що компенсує вартість проїзду і перевезення багажу. Тому погодилися лише 6", — зауважив Харченко.

Нагадаємо, у так званій "лнр" активізувалися перевірки громадян, які не хочуть отримувати паспорт рф.

Читайте також: На окупованій Луганщині загарбники не хочуть відновлювати зруйнований та пошкоджений ними приватний сектор

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку