76-й обмін полоненими: серед звільнених 115 оборонців Маріуполя (фото)

Відбувся черговий обмін полоненими, 26 червня 2026 року. Фото: КШППВ
У результаті перемовного процесу було визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року. Додому повернулися, зокрема, 115 оборонців Маріуполя.
Про це 26 червня повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому — 66.

"Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні", — заявили у КШППВ.
Нагадаємо, серед звільнених сьогодні — військовослужбовці ЗСУ, ДССТ, НГУ, ДПСУ (фото).
Читайте також: Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов заявляв, що найближчим часом може відбутися обмін військовополоненими















