Правоохоронці Луганщини викрили схему розкрадання понад 5 млн грн коштів медичного закладу

Шеврон поліції Луганщини. Фото з телеграм-каналу підрозділу
Шеврон поліції Луганщини. Фото з телеграм-каналу підрозділу

Керівнику одного з медичних закладів Луганщини та колишньому керівнику будівельної компанії повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великому розмірі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили у поліції Луганщини.

За даними слідства, у період з березня по липень 2022 року, під час окупації частини Луганської області, посадовці організували схему заволодіння бюджетними коштами під виглядом оплати ремонтних робіт у медичному закладі.

"Комунальне некомерційне підприємство перерахувало підрядній організації понад 5 млн грн за нібито виконані роботи з ремонту та реконструкції будівлі лікарні. Водночас розрахунки здійснювалися без належного документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства України", — зауважили у поліції.

Слідство також встановило, що отримані кошти були привласнені та легалізовані шляхом проведення фінансових операцій на території України та за її межами.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, за розтрату майже 8 млн грн судитимуть начальника відділу капітального будівництва МВА на Луганщині.

Читайте також: Суддю з Луганщини, викритого на підбурюванні до підкупу іншого судді, відсторонили від здійснення правосуддя

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку