В окупованому У Сіверськодонецьку загарбники розбирають будинки

Пожежа в окупованому Сіверськодонецьку, вересень 2025 року. Фото з відкритих джерел
У Сіверськодонецьку зникають одна багатоповерхівка за іншою. Під час демонтажу багатоповерхівки в Сіверськодонецьку окупанти пошкодили ще одну.
Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація
"Ті будинки, які загарбники руйнували при штурмі міста Сіверськодонецьк, а потім обіцяли відновити. За чотири роки почали просто розбирати. При демонтажу однієї із них у нових районах міста росіяни примудрилися завдати руйнувань сусідньому будинку. Що робити з ним далі — вирішують", — повідомили в Луганській ОВА.
Паливна криза: райони так званої ”лнр” загарбники залишили без бензину
″Прифронтові райони” так званої ”лнр” загарбники залишили без бензину. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Тимчасові труднощі” з пальним, які у так званій ”лнр” намагаються подолати вже другий місяць, стали вирішувати за рахунок прифронтових територій. Туди бензин не доставляють взагалі. Єдиний вихід — купувати ”з рук” по значно дорожчій ціні. Такі проблеми, зокрема, спостерігаються на Кремінщині, — повідомили в Лугансткій ОВА. Паливна криза: в окупованому Сіверськод

Росіяни атакували Луганщину дронами
Росіяни атакували Луганщину, застосували безпілотники. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Минулої доби, обстрілюючи укріплення українських оборонців на Луганщині, противник бив переважно зі ствольної артилерії й автоматичних гранатометів. Спрямував в наш бік дев’ять дронів. На Лиманському напрямку атакував біля сімох населених пунктів, здійснивши 24 спроби наступу”, — повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко. Через російські об








