"Сухопутний коридор смерті для окупантів": на трасах навколо Маріуполя палає техніка росіян

У вихідні вздовж «сухопутного коридора», який проходить через Маріуполі, було гаряче.
Про це інформують Центр вивчення окупації та міська рада Маріуполя.
Фіксують палаючу техніку росіян та фур, які задіяні в забезпеченні потреб фронту.
Так, уражено техніку вздовж напрямків «Маріуполь - Донецьк», «Маріуполь — Волноваха», «Новоазовськ — Маріуполь», повідомляє Центр вивчення окупації і міська рада Маріуполя.
Окупанти періодично перекривають траси через загрозу ударів Сил оборони України.
У міськраді Маріуполя нагадали, що українські захисники встановили повітряний контроль над трасою, яку росіяни називають «новоросія».
«Ця магістраль є ключовою артерією постачання, що з'єднує Ростов-на-Дону з тимчасово окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом. Завдяки постійній роботі українських безпілотників дорога, якою окупанти перекидали техніку, боєприпаси та особовий склад, фактично перетворюється на «сухопутний коридор смерті» для російської армії», — йдеться у повідомленні.









