"Сухопутний коридор смерті для окупантів": на трасах навколо Маріуполя палає техніка росіян

<em>На трасах навколо Маріуполя палає техніка росіян. Скрін з відео керівника Центра вивчення окупації Петра Андрющенко.&nbsp;</em>
На трасах навколо Маріуполя палає техніка росіян. Скрін з відео керівника Центра вивчення окупації Петра Андрющенко. 

У вихідні вздовж «сухопутного коридора», який проходить через Маріуполі, було гаряче.

Про це інформують Центр вивчення окупації та міська рада Маріуполя.

Фіксують палаючу техніку росіян та фур, які задіяні в забезпеченні потреб фронту.

Так, уражено техніку вздовж напрямків «Маріуполь - Донецьк», «Маріуполь — Волноваха», «Новоазовськ — Маріуполь», повідомляє Центр вивчення окупації і міська рада Маріуполя.

Окупанти періодично перекривають траси через загрозу ударів Сил оборони України.

У міськраді Маріуполя нагадали, що українські захисники встановили повітряний контроль над трасою, яку росіяни називають «новоросія».

«Ця магістраль є ключовою артерією постачання, що з'єднує Ростов-на-Дону з тимчасово окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом. Завдяки постійній роботі українських безпілотників дорога, якою окупанти перекидали техніку, боєприпаси та особовий склад, фактично перетворюється на «сухопутний коридор смерті» для російської армії», — йдеться у повідомленні.

В окупованому Маріуполі російські військові перефарбовують в синій колір військову техніку для маскування
В окупованому Маріуполі російські військові намагаються замаскувати і перефарбовувати техніку. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко. ”Військові переміщення. В тренді — синій. Основна особливість цього тижня — масоване використання росіянами паливозаправників та вантажівок для перевезення БК синього кольору. Якщо все починалось як маскування прямо в Маріуполі, то цього тижня вони проходили як з території Ростовської області, так і з напрямку Криму. Загалом щодня д
Сили безпілотних систем уразили цистерну із паливом в окупованій Горлівці
Про це повідомвів командувач СБС Роберт Бровді на позивний ”Мадяр”. Вражена цистерна з ПММ у населеному пункті Горлівка, Донецька область, 20 ОБр СБС «К-2», повідомив ”Мадяр”. Момент влучання є у відео. ЗСУ уразили ворожий об’єкт на ДонеччиніСили оборони уразили ворожі об’єкти. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ 20 червня у Тюменській області російської федерації підрозділи Сил оборони України завдали ураження Тюменському нафтопереробному заводу (”Антипінський”). Результати ураження уточн
V
Підписуйтеся на розсилку