Паливна криза: райони так званої "лнр" загарбники залишили без бензину

<em>Канистры с горючим и маслом. Фото: iStock</em>
Канистры с горючим и маслом. Фото: iStock

"Прифронтові райони" так званої  "лнр" загарбники залишили без бензину.

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація

"Тимчасові труднощі" з пальним, які у так званій "лнр" намагаються подолати вже другий місяць, стали вирішувати за рахунок прифронтових територій. Туди бензин не доставляють взагалі.  Єдиний вихід — купувати "з рук" по значно дорожчій ціні. Такі проблеми, зокрема, спостерігаються на Кремінщині, — повідомили в Лугансткій ОВА.

Паливна криза: в окупованому Сіверськодонецьку повністю закінчився бензин
На ТОТ Луганщини поглиблюється паливна криза. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Доки в інших громадах регіону окупанти намагаються усіляко обмежити продаж пального, в Сіверськодонецьку воно закінчилося взагалі. Бензину немає на жодній АЗС. Чи очікуються поставки найближчим часом — ніхто з загарбників не може стверджувати. Бо дефіцит пального вже охопив російські мегаполіси, які є у пріоритеті кремля”, — повідоили в Луганській ОВА. У так званій ”лнр” на заправках забо
На ТОТ Донеччини ситуація з паливом буде йти в мінус: окупанти тут повторюють схему з обіцянками про водопостачання
На окупованій частині Донеччини, в Маріуполі і інших містах буде поглиблюватися паливна криза. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів блогер, який викриває фейки та розповідає про ситуацію на ТОТ Донеччини, колишній президент Маріупольського телебачення, волонтер і громадський діяч Микола Осиченко в ефірі Суспільного. ”Паливна криза буде поглиблюватися, тому що ніяких позитивних змін для них немає. По-перше, ми зробили так, що водії бензовозів їхати не хочуть навіть за 400 тис. руб. Їм
V
Підписуйтеся на розсилку