У так званій "днр" розкритикували нову програму "розселення з аварійних приміщень"

У так званій «днр» окупанти планують переселяти людей з аварійного житла.
Як повідомляє «Східний Варіант», про це заявив так званий ватажок окупантів, «голова уряду днр» Андрій Чертков.
«Минулого року наша "республіка" приєдналася до програми переселення з аварійного житла в межах національного проєкту "Інфраструктура для життя". Як повідомив "заступник голови федерального уряду" Марат Хуснуллін, наші заявки на другий етап були схвалені. До кінця 2027 року плануємо переселити 356 осіб із 146 аварійних приміщень у восьми муніципалітетах», — повідомив окупант Чертков.
Та додав:
«Що стосується фінансування, то понад 1 мільярд рублів виділить "фонд розвитку територій". Ще понад 23 мільйони додамо з бюджету "днр"».
Люди сприйняли ці обіцянки негативно — у соцмережах уже лунає критика «нової програми».
Наразі у жителів ТОТ Донеччини залишається більше запитань, ніж відповідей.











