У так званій "днр" розкритикували нову програму "розселення з аварійних приміщень"

<em>Фото цегли <a href="https://depositphotos.com/ru/portfolio-42476174.html?content=photo"><strong><strong>Sainanstudio</strong></strong></a>, <a href="https://depositphotos.com/ru/photos/%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE.html?offset=100&amp;filter=all"><strong><strong>depositphotos.com</strong></strong></a>., фото ватажка "днр" Пушиліна з Телеграм. Колаж "Східного Варіанту"</em>
Фото цегли Sainanstudio, depositphotos.com., фото ватажка "днр" Пушиліна з Телеграм. Колаж "Східного Варіанту"

У так званій «днр» окупанти планують переселяти людей з аварійного житла.

Як повідомляє «Східний Варіант», про це заявив так званий ватажок окупантів, «голова уряду днр» Андрій Чертков.

«Минулого року наша "республіка" приєдналася до програми переселення з аварійного житла в межах національного проєкту "Інфраструктура для життя". Як повідомив "заступник голови федерального уряду" Марат Хуснуллін, наші заявки на другий етап були схвалені. До кінця 2027 року плануємо переселити 356 осіб із 146 аварійних приміщень у восьми муніципалітетах», — повідомив окупант Чертков.

Та додав:

«Що стосується фінансування, то понад 1 мільярд рублів виділить "фонд розвитку територій". Ще понад 23 мільйони додамо з бюджету "днр"».

Люди сприйняли ці обіцянки негативно — у соцмережах уже лунає критика «нової програми».

Наразі у жителів ТОТ Донеччини залишається більше запитань, ніж відповідей.

Ціни ”впали” від шоку: в так званих ”лнр” та ”днр” обговорюють вартість бензину
На окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває обговорення вартості палива. Як повідомляє Східний Варіант, про це пишуть ресурси, що висвітлюють життя окупантів у Telegram, зокрема паблік «Що там у Луганську?». У коментарях люди зазначають, що існує різниця у вартості палива між так званими «днр» і «лнр», і не тільки. Коментатори зазначають, що проблема з паливом існує, і звертають увагу на його високу вартість. У групах у Telegram, які пишуть про життя окупантів, створюють
На ТОТ Донеччини ситуація з паливом буде йти в мінус: окупанти тут повторюють схему з обіцянками про водопостачання
На окупованій частині Донеччини, в Маріуполі і інших містах буде поглиблюватися паливна криза. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів блогер, який викриває фейки та розповідає про ситуацію на ТОТ Донеччини, колишній президент Маріупольського телебачення, волонтер і громадський діяч Микола Осиченко в ефірі Суспільного. ”Паливна криза буде поглиблюватися, тому що ніяких позитивних змін для них немає. По-перше, ми зробили так, що водії бензовозів їхати не хочуть навіть за 400 тис. руб. Їм
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку