Окупанти продовжують бити реактивною артилерією по Світлому на Донеччині

Бійці російської окупаційної армії готують РСЗВ для обстрілу. Фото з відкритих джерел
Ворог продовжує завдавати ударів по Світлому на Покровськ-Добропільському відтинку, активно використовуючи реактивну артилерію.
Про це 23 червня повідомив український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной".
"Таким чином русаки намагаються не допустити зайняття нових рубежів нашими підрозділами, а там, де позиції вже зайняті — вибити о/с та ускладнити подальше утримання ділянки", — зазначив він.
Нагадаємо, у Білицькому на Донеччині утворилася "сіра" зона, що контролюється ворожими дронами.
Читайте також: Минулої доби на фронті зафіксували 221 бойове зіткнення з окупантами: вранішнє зведення Генштабу ЗСУ






