Рашисти скинули на схід Миколаївки 3 важкі авіабомби ФАБ-1500

Фото: Muchnoy ✙ Jugend
Фото: Muchnoy ✙ Jugend

Російська окупаційна армія не припиняє спроб буквально зрівняти із землею багатоповерхову забудову у східній частині Миколаївки. Зафіксовано щонайменше 3 удари ФАБ-1500 по цьому сектору.

Про це 27 червня повідомив український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной".

"Саме там можуть перебувати наші підрозділи, тому ворог цілеспрямовано використовує важкі авіабомби, щоб знищити можливі укриття, завалити будівлі та максимально ускладнити оборону", — зазначив він.
Фото: Muchnoy ✙ Jugend

Нагадаємо, окупанти регулярно контролюють маршрут Краматорськ-Дружківка розвідувальними та ударними FPV-дронами.

Читайте також: У Білицькому ворог активно застосовує безпілотники ВМ-35

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку