Повідомлено про підозру підприємцю, який заволодів понад 1,4 млн грн на роботах у парку в Мирнограді (фото)

Директору приватного підприємства заочно повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.
Про це повідомили у прокуратурі Донеччини.
Зазначається, що у квітні 2019 року чоловік, будучи службовою особою, уклав договір з Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА на реконструкцію міського парку культури і відпочинку в Мирнограді.
"За 18,5 млн грн сторони домовились спорудити дитячі майданчики, велодоріжки, влаштувати газони і тротуари, провести комунікації, встановити альтанки для майбутніх відпочивальників", — зауважили у прокуратурі.

Аби привласнити більше бюджетних коштів, директор підприємства вніс до документів недостовірні відомості, адже знав, що реконструкція виконана не в повному обсязі, а окремі її етапи — з порушенням технологічних процесів.
"Попри це, на папері договірні зобов’язання виглядали як повністю виконані. Це дозволило йому безпідставно отримати з обласного бюджету понад 1,4 млн грн", — наголосили у прокуратурі.
На початку повномасштабного вторгнення рф підозрюваний виїхав з підконтрольної Україні території. Вирішується питання щодо оголошення його у розшук.
Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Донеччині у спричиненні збитків на понад 27 млн грн бюджетних коштів підозрюються 12 посадовців (фото).
Читайте також: Ексдиректорка маріупольського музею передала загарбникам оригінали картин Айвазовського, Куїнджі й Калмикова







