Окупанти б'ють з важкої артилерії по Озерному, а біля Діброви працює ворожий "Сонцепьок"

Стріляє ворожа ТОС-1А "Сонцепьок". Фото з відкритих джерел
Стріляє ворожа ТОС-1А "Сонцепьок". Фото з відкритих джерел

Український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной" заявив, що на його думку, Слов'янський напрямок — один із найгарячіших на поточний момент.

За його словами, ворог продовжує завдавати вогневого ураження по Озерному, активно застосовуючи важку артилерію.

Окрім цього, південно-західніше від Діброви фіксується робота ворожої важкої вогнеметної системи ТОС-1А "Сонцепьок".

"Такі удари спрямовані на випалювання лісових масивів, укриттів і позицій, щоб ускладнити утримання рубежів та створити сприятливі умови для подальших штурмових дій", — зазначив "Мучной".

Нагадаємо, російська окупаційна армія не припиняє спроб буквально зрівняти із землею багатоповерхову забудову у східній частині Миколаївки.

Читайте також: Бомби на Дружківку: російську бойову авіацію корегують ворожі дронарі "Рубікону"

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку