Лях розповів про загрозу дронів для Слов'янська
![<b><i>Сітки проти дронів та попереджувальні знаки у Краматорську. Фото: </i></b><a href="https://www.facebook.com/profile.php?id=100079816641424&__cft__[0]=AZbIM4r5iirSqz7FA4f4OYxXeTqFyRhej0XqghHm4AA9dhsuNidVkB5tDXyTStsBJd0YoP1DBRswdZgKESl065kanbbMu_pegi9BiLQELctbggwYBfxf6LTLpjHWv0KsJZPpH5LbDCSIBYnSiB5yG_9PLjSH_dSUaTt_dgovmAYyfw&__tn__=-]C%2CP-R"><b><i><u>Ілля Андрєєв</u></i></b></a><b><i> з Facebook</i></b>](/_next/image/?url=https%3A%2F%2Fassets.bucket.fourthestate.app%2Fvvariant%2Fcontent%2Fimages%2F2026%2F05%2Ff56c8b15-d708-4494-b3f2-7eb6f2e6778d_20260513-184802.jpg&w=1920&q=75)
Сітки проти дронів та попереджувальні знаки у Краматорську. Фото: Ілля Андрєєв з Facebook
Для Слов'янської громади на Донеччині дронова загроза зберігається.
Як повідомляє Східний Варіант, про це начальник Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.
"Безумовно, FPV — це загроза. Вони більше працюють біля міста, на транзитних шляхах, але на зараз там діють протидії. Наші військові роблять все можливе, щоб мінімізувати цю загрозу. І, в принципі, можу сказати, що багато з того, що летить на Слов'янськ, їм вдається збити", — зазначив Вадим Лях.
Ворог нищить інфраструктуру громади і обстрілює громаду майже щоденно, зазначив начальник Слов'янської МВА.
У Слов’янську збільшилася кількість евакуйованих дітей: люди активніше виїжджають з міста
Люди активніше почали виїжджати зі Слов‘янська на Донеччині. В населених пунктах громади діє примусова евакуація родин з дітьми. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Так, дійсно, зараз люди активніше виїжджають з нашого міста. Виїжджають як самостійно, так і через наш транзитний хаб. Кількість збільшується. Тим паче, що в нас вже об’явлена зона примусової евакуації в деяких районах міста. Мається на увазі, що не

Лях розповів про ворожі обстріли Слов’янська і повідомив, скільки людей залишається в громаді
Ворог продовжує атаки на Слов‘янськ на Донеччині. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”На жаль, обстріли продовжуються. Ворог частіше застосовує обстріли з РСЗВ ”Смерч”, тобто залізними зарядами: це і касети, це і фугасні заряди. Прилітають КАБи, ”Шахеди” та РСЗВ”, — каже Вадим Лях. За словами голови Слов’янської міської військової адміністрації, у громаді залишається понад 41 тисяча осіб: ”Зараз у Слов’янську









