ЗСУ уразили склад боєприпасів противника на Донеччині

<em>Дим. Фото ілюстративне: iStock</em>
Дим. Фото ілюстративне: iStock

Сили оборони України уражають ворожі бойові склади і не тільки.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ

У ніч на 28 червня в рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України вчергове завдали ураження двом нафтопереробним заводам, задіяним у забезпеченні окупаційної армії.

Так, уражено нафтопереробний завод "Слов'янський" у Слов'янську-на-Кубані, Краснодарський край, рф.

Зафіксовано влучання в об'єкт із подальшою пожежею на території підприємства. Ступінь завданих збитків та результати ураження уточнюються.

НПЗ "Слов'янський" належить ТОВ «Славянск ЭКО» та є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня росії.

Також вчергове завдано ураження Ярославському нафтопереробному заводу у Ярославлі (рф).

Зафіксовано влучання в об'єкт із подальшим задимленням на території підприємства. Ступінь завданих збитків уточнюється.

Ярославський НПЗ («Славнефть-ЯНОС») є одним із найбільших нафтопереробних підприємств російської федерації. Проєктна потужність підприємства становить 15 млн тонн нафти на рік. Завод виробляє автомобільні бензини, дизельне та авіаційне пальне та інші нафтопродукти, що мають важливе значення для забезпечення військової логістики держави-агресора.

Окрім того, уражено залізничний міст у районі Ічок (ТОТ АР Крим), який використовується окупантами для перекидання військ та їх забезпечення, а також склад боєприпасів противника у районі Амвросіївки Донецької області. Результати ураження уточнюються.

За результатами аналізу даних підтверджено влучання українських ракет в три цехи промислового комплексу  "Титан-Барикади" у Волгограді (рф) із займанням та часткове руйнування в двох цехах.

Основним маршрутом переміщення військового транспорту ворога стала північ Донецької області
Ворог змінив ”пріоритетний напрямок” переміщення своєї техніки. Основним маршрутом стала північ Донецької області. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко. ”Військові переміщення. Підсумок тижня. Змінився пріоритетний напрямок. Основним маршрутом переміщення військового транспорту стала північ Донецької області. При цьому росіяни намагаються рухатися переважно ввечері невеликими колонами маршрутом через Новоазовськ і далі “старим донецьким шляхом”. Альтернативно в
Паливна криза на ТОТ: в Донецьку бензин є лише на двох заправках
Ситуація з наявністю пального в так званій ”днр” на ТОТ Донеччини станом на ранок неділі залишається скрутною. Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомляє ресурс, що пише про життя оккупантів в Телеграм ”ЧП Донецк” ”Як повідомляється, бензин є лише на двох автозаправних станціях у Донецьку. Згідно з відкритими даними, на обох заправках у наявності лише АІ-95, на одній із них також є дизельне пальне. АІ-92 та АІ-100 поки що не спостерігаються”, — йдеться у повідомленні. Багато АЗС відкри
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку