Зеленський вручив підполковнику Луганського прикордонного загону Богдану Уманцю орден "За мужність" ІІ ступеня

Підполковник Богдан Уманець отримав високу державну нагороду під час урочистостей з нагоди 30 річниці Конституції України.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України
Президент України Володимир Зеленський привітав бійця з Днем Конституції України, а у відповідь на жест прикордонника із врученням Президенту шеврона підрозділу «Фенікс» сказав: «Для мене це велика честь!».
13 років свого життя підполковник Богдан Уманець присвятив відданому та сумлінному служінню Батьківщині в органах та підрозділах охорони державного кордону ДПСУ.
З 11 березня 2021 року офіцер виконував бойові завдання у складі відділу прикордонної служби «Золоте» 3 прикордонного загону у районі населеного пункту Золоте Луганської області, який знаходився на лінії розмежування першого оборонного рубежу.
В умовах активних військових дій противника та диверсійно-розвідувальних груп, прикордонник проявив найкращі якості військовослужбовця.
"Сьогодні, маючи потужний бойовий досвід участі у відбитті масованих атак противника та практичний досвід управління військовими підрозділами, офіцер здійснює значний особистий внесок у передачу безцінного бойового досвіду побратимам", — зазначили у ДПСУ.









