У так званій "днр" повідомили про причини перебоїв із водопостачанням: є зупинка каналу "Сіверський Донець — Донбас"

На ТОТ Донеччини знову перебої з водопостачанням.
Про це повідомив так званий «генеральний директор так званої «Води Донбасу» окупантів Андрій Григор’єв.
Водопостачання в регіоні залишається нестабільним через зупинку магістрального каналу «Сіверський Донець — Донбас». Наразі подача води залежить від альтернативних джерел та рівня опадів, визнав окупант
«У будинках поблизу машинобудівного заводу в Кіровському районі Донецька перебої пов’язані з нестабільною роботою насосної станції через проблеми з енергопостачанням. Як тільки подача електроенергії стабілізується, обсяг перекачування повернеться до норми. У макеївському селищі Пролетарське вода подається за графіком — 1 раз на 3 доби ввечері. Через слабкий напір фахівці підозрюють приховані витоки, обстеження ділянки планується провести до 8 липня», — повідомив окупант Андрій Григор’єв.









