Українські військові знищили майже 450 ворожих антен та понад сотню точок злету дронів на Покровському напрямку: експерт розповів про наслідки для ворога

<em>Скрін з відео 7-й корпус ДШВ.&nbsp;</em>
Скрін з відео 7-й корпус ДШВ. 

Від початку червня українські військові знищили майже 450 ворожих антен та понад сотню точок злету дронів на Покровському напрямку. Про це повідомив 7-й корпус ДШВ. Військовий експерт розповів про наслідки для ворога.

Як повідомляє Східний Варіант, про це говорили з Іваном Тимочком, військовим експертом, головою Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ, в ефірі Суспільного.

"Це дуже важливо на фоні того, що росіяни втратили Starlink. Розуміємо, скільки приблизно вони могли там використовувати Starlink, маючи можливість до них підключатися. Як бачимо, це була б доволі велика мережа сучасних технологічних засобів зв'язку для військових, управління певним обладнанням, керування певним обладнанням і взагалі управління підрозділами на цьому напрямку", — зазначив Іван Тимочко.

Та додав:

"Противник дійсно змушений зараз використовувати своє обладнання для зв'язку, своє оптоволокно, яке вони тягнуть. А власне оптоволокно і передбачає станції, передбачає антени для того, щоб передавати інтернет і передавати зв'язок. І ці спроби натикати якнайбільше пов'язані з тим, що радіус дії був би значно менший і гірша якість обладнання, аніж, скажімо, це було б у того, яке вони використовували на базі Starlink".

Ворог намагається відновити зв'язок, каже Іван Тимочко:

"По-друге, кількість його знищення для противника є великою, і він усвідомлює, що, навіть розставивши поодиноко зараз станції чи антени, які будуть знищені, їм заново доведеться відправляти фахівців, а це підвищує ризики їхнього ураження, бо стане зрозуміло приблизно, де вони можуть прийти для відновлення. Тому вони намагаються максимально натикувати, скажімо, ті, що діючі, ті, що запасні, на які вони планують переходити, якщо будуть уражені. Частина їх саме з тією метою, щоб максимально, скажімо, розосередити, розсіяти і зберегти цей зв'язок".

Втрати окупантів вираховуються великими сумами, пояснив військовий експерт:

"З іншої сторони, як бачимо, така кількість знищених цих антен — це доволі велика кількість, тим паче якщо в грошовому еквіваленті будемо рахувати, що навіть простенька антена коштуватиме кілька тисяч доларів. Це однозначно. А їх 450. А ця антена сама по собі не працює, вона ще потребує додаткового обладнання і пункту, де складається інформація, обробляється і так далі".
На Лиманському напрямку ЗСУ застосовує симбіоз сил та засобів для ураження противника
На Лиманському напрямку ураження противника розпочинається ще задовго до того до наближення до позицій ЗСУ. ЗСУ застосовує симбіоз сил та засобів. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору». «Зовсім без піхоти ніколи не обійдеться армія. Наразі відсоток роботи наших безпілотних комплексів дуже високий. Ураження противника р
У 66-й бригаді розповіли про найгіршу операцію противника з технікою і особовим складом на Лиманському напрямку
на Лиманському напрямку окупанти провалили штурм і були знищені ще на підступах. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору». «В цьому році, декілька місяців тому був масований механізований штурм з залученням великої кількості бронетехніки. На мою думку, це була найгірша операція противника, яка проводилась у нашій смузі. А


V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку