Сили оборони вдарили на ТОТ по залізничних мостах, складу, командному пункту та РЛС

Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ
Сили оборони вразили 2 залізничні мости — через річку Айдар і річку Луганчик на Луганщині, що ворог використовує для перекидання військ і підвезення боєприпасів.
Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.
Також минулої доби українські воїни успішно уразили:
- склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині;
- командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного на Донеччині;
- радіолокаційну станцію "Нєбо" і радіолокаційний комплекс "Скала-М" у районі Керчі у Криму.
Нагадаємо, ЗСУ знешкодили ще 1 270 російських загарбників, 67 їхніх гармат і 4 РСЗВ.
Читайте також: Сили оборони вдарили по пункту управління БпЛА та БЕКах, а також по центру космічного зв'язку окупантів









