Підприємцю з Києва, який нажився на Краматорському ВПУ, повідомили про підозру

Фото: Прокуратура України
Фото: Прокуратура України

У грудні 2020 року Краматорське вище професійне училище уклало 2 договори зі столичним підприємцем на постачання сучасного професійного обладнання. Зокрема, йшлося про інтерактивні стенди-тренажери для вивчення роботи основних вузлів, двигунів і систем автомобілів. Також планувалося придбати верстат та приладдя до транспортних засобів. Загальна вартість закупівель склала близько 3,5 млн грн.

Про це повідомили у прокуратурі Донеччини.

️Підприємець вирішив нажитись на студентах і замість нового устаткування частково поставив замовнику вживані товари, інших розмірів і характеристик, а частину їх взагалі не надав.

"Тодішній директор училища не перевірив обсяг та якість виконаних замовлень і надав вказівку комірнику підписати акти приймання. На підставі вказаних документів постачальник безпідставно отримав 2,6 млн грн", — зазначили у прокуратурі.

Підприємцю повідомили про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає ув’язнення на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та конфіскацією майна.

Нагадаємо, Костянтинівська громада переплатила майже 14 млн грн за колючий дріт для фортифікацій.

Читайте також: За розтрату майже 8 млн грн судитимуть начальника відділу капітального будівництва МВА на Луганщині

І
Підписуйтеся на розсилку