Знай наших

Луганчанки здобули "бронзу" першості Європи зі стрибків у воду

Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко
Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко

Соф'я Есман та Діана Шевченко стали "бронзовими" призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

Для дівчат це був дебютний міжнародний старт у такому складі.

За свій виступ український дует отримав 266.88 бала та піднявся на ІІІ сходинку п'єдесталу.

Нагадаємо, луганчанки вибороли в Києві "золото" та "срібло" першості країни зі стрибків у воду.

Читайте також: В активі луганчан 3 "золоті", 2 "срібні" та "бронзова" нагороди особистого чемпіонату України зі стрибків у воду, що відбувся в Києві

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Підписуйтеся на розсилку