У Донецьку триває спротив російській окупаційній владі

Фото: Жовта Стрічка
Активісти руху "Жовта Стрічка" спалюють символи рашизму та розповсюджують патріотичні листівки.
Про це повідомляє Рух спротиву на тимчасово окупованих територіях України.
"Боротьба за наших українців в окупації триває і Донецьк буде вільний від окупантів", — наголошують активісти.

Нагадаємо, Донецьк і Луганськ попри 10 років окупації продовжують спротив.
Читайте також: "Жовта Стрічка" оголошує акцію "Спали колорадську стрічку окупантів"








