
У напрямку Часового Яру противник використовує тактику "повзучого наступу"
У районі Бахмута в напрямку Часового Яру ситуація залишається контрольована Силами оборони, хоча ворог і змінив прямі штурми на обхідні маневри, такий собі «повзучий наступ».
Про це розповів в ефірі інформаційного марафону Еспресо Сергій Сідорін, командир БТГ 4 БРОП «Рубіж» НГУ, передає Східний Варіант.
Для швидкого зближення росіяни використовують бронетехніку, але також намагається обходити позиції ЗСУ малими групами, щоби скритно наблизитися до ліній оборони.
За словами Сідоріна, часто це робиться під час туманів, поганих погодних умов для раптового нападу. Противник веде розвідку, щось планує, можливості для нападу має, вважає військовий.
«Але шляхів зближення з використанням техніки не так багато, більш небезпечним є застосування малих груп піхоти», — зазначає Сідорін.
Противник не тримає скупчення сил на передній лінії фронту, резерви тримає у місті Бахмут, Опитному. Браку в кількості особового складу, засобів ураження росіяни не мають. В штурмах беруть участь як мобілізовані з рф, так і найманці, які через скрутне фінансове становище ідуть на війну проти України, або переведені з інших ділянок фронту.
«Очевидно, що ворог намагатиметься іти до населеного пункту Часів Яр. Це найближче місто до лінії бойового зіткнення на нашому напрямку… Місто має певну інфраструктуру, там можна зосередитися, воно розташоване на висоті. Від нього можна вибрати будь-який напрямок для подальшого наступу — Костянтинівка, Дружківка, чи навіть Краматорськ, Слов’янськ», — коментує ситуацію офіцер НГУ.
Читайте також: Ворог зосереджений на просуванні в районах Кліщіївки, Андріївки та Іванівського, — командир батальйону НГУ
Читайте: ЗСУ ліквідували ще 750 окупантів
фото: REUTERS
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.