
Центр протидії дезінформації нагадав, як проводили вибори Путіна на ТОТ і в чому є його нелегітимність
Володимир Путін був «обраний» у травні 2024 року на свій п’ятий президентський термін. При чому «голосування» проводилося і на тимчасово окупованих територіях України, які були анексовані рф. Це робить голосування та «обрану» особу нелегітимними.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО
«Російську окупацію українських територій не визнає жодна цивілізована країна світу. Вибори на ТОТ України є кричущим порушенням не лише Конституції та законів України, але й Гаазьких конвенцій 1907 року, IV Женевської конвенції 1949 року, Меморандуму про гарантії безпеки у зв`язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і російською федерацією 1997 року та інших міжнародно-правових актів», — наголошує Центр протидії дезінформації.
Європейські держави засудили ці фейкові псевдовибори, нагадали в Центрі протидії дезінформації:
«Відповідні резолюції ухвалили ПАРЄ та Європарламент. Центральна виборча комісія України 8 травня 2024 року ухвалила постанову, в якій наголосила, що «результати виборів» президента рф є нікчемними та протиправно організованими на ТОТ України, а отже, «обрана» на таких «виборах» особа є нелегітимною».
Загалом Путін має необмежену владу в рф протягом майже 25 років. Наразі триває вже п’ятий термін президентства Путіна та третій поспіль, наголошує ЦПД.
«Щоб забезпечити Путіну можливість бути обраним після того, як 2008 року завершився його другий президентський строк, у конституцію рф двічі було внесено зміни, в тому числі в 2020 році, які «обнулили» всі попередні президентські терміни Путіна», — пояснює Центр протидії дезінформації при РНБО.
Також: через примусову мобілізацію на окупованій Луганщині сталася нестача "кваліфікованого персоналу"
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.