
Приїжджі "будівельники" розкрадають житло в окупованому Маріуполі
Окупанти роблять "ремонти" у будинках для доброї звітності на папері. А в цей час приїжджі будівельники розкрадають житло в окупованому Маріуполі.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада
Квартири продовжують бути непридатними до нормального життя. Більш того, приїжджі будівельники розкрадають житло. Про це скаржаться місцеві жителі. Зокрема, жителі багатоповерхівки по вулиці Новоросійській, 10 обуренні "ремонтом" від підрядника, - доповідають у міськраді.
"Деяким замінили огорожу на балконах, а ті, у кого залишилися у непридатному стані, зазначили і так зійде. Після проведення будівельних робіт у однієї з мешканців цього будинку зникли дерев'яні підлоги", – повідомляють люди.
Окупанти відмивають гроші, приїжджі мігранти з росії заробляють на псевдоремонтах, а у підсумку – маріупольці залишаються один на один із своїми проблемами, пояснює міськрада.
Також: в окупованому Маріуполі почали видавати інсулін лише при наявності громадянства рф: відео
Також: Верещук вважає несправедливим, що банки намагаються забрати кошти, які держава платить переселенцям
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.