
Ніколи не думав побачити, як місто будуть так жорстоко знищувати, - маріуполець
Маріуполець Віктор з дружиною мешкали поруч з кінотеатром «Савона».
Про це повідомляє мережа центрів "Я-Маріуполь".
Зі сльозами на очах чоловік розповідає, що за своє життя бачив, як місто розбудовували, як воно змінювалося на краще. Але ніколи не думав, що побачить, як його будуть так жорстоко знищувати.
До останнього під обстрілами ходив до дітей на 23-ій мікрорайон. Згадує, як через сильні районні бої, всі ховалися у підвалі будинку:
«Кожної хвилини не знаєш, залишишся живим чи ні. Ми не виходили з підвалу 3 доби. Потім окупанти перевіряли квартири мешканців».
Дітям Віктора згодом вдалось покинути місто. Як тільки налагодився зв’язок, вони настояли, щоб батько виїхав на підконтрольну територію України.Підтримку отримує в центрі "Я-Маріуполь".
«Бойові дії тоді вже закінчувались…. Було важко відпускати все життя. Але зараз я щасливий, що ми виїхали».
Віктор вірить, як й тисячі маріупольців, що місто буде звільнено і туди знов повернеться життя та розвиток.
Також: Мариуполь будет жить в Украине, - Зеленский
Також: на території окупованої Донеччини повернули комендантську годину, — Андрющенко
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.