
Маріупольчанка створила онлайн-магазин патріотичних прикрас
Тетяна Хліменкова жила та навчалась в Маріуполі. Потім змогла виїхати, рятуючись від жахів війни. Після цього разом з Дариною Перчак створила онлайн-магазин патріотичних прикрас ручної роботи.
Про це йдеться у матеріалі Східного Варіанта.
У столиці Тетяна створює патріотичні прикраси під назвою «Серце Марії». 15% від продажів дівчина відкладає у власний фонд допомоги ЗСУ.
В інстаграмі крамниця має назву Mariaua166. Дівчина тлумачить назву так: Марія від назви рідного міста, а 166 — це площа Маріуполя. “UA” це нагадування про те, що Маріуполь буде звільнений від російських окупантів і там замайорить український прапор.
Тетяна розповідає, що раніше робила прикраси для себе. Але одного дня вона з подругою вирішила, що ця справа може також допомагати українському війську через донати частини прибутку. Дівчина розповідає, що через свою справу хоче популяризувати українську символіку, особливо закордоном.

Серед покупців особливу популярність здобула прикраса з українським тризубом на намисті з бусин або на звичайному залізному ланцюжку. Є у колекції й прикраси, присвячені рідному місту дівчини — Маріуполю. Це композиція з білого намиста, у центрі якого блакитні та жовті бусини формують напис «mrpl». Тетяна ж сама презентує свої вироби та сама носить прикраси.
До речі, серед поціновувачів виробів Тетяни є і наші захисники. Їм дівчина відправляє прикраси майже на передову. Вона спеціально підшукує працююче відділення пошти поближче до місця дислокації наших захисників, щоб їм було якомога зручніше забирати замовлення.

На сторінці крамниці Тетяна регулярно публікує інформацію про актуальні збори, до яких можна долучитись і куди можна задонатити.
Читайте повністю історію Тетяни про виїзд з Маріуполя та розвиток власної справи.
Слідкувати за діяльністю крамниці з прикрасами ручної роботи можна в інстаграмі.
Долучайтесь до “Спільноти Відновлення” — засноване Східним Варіантом ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до Спільноти відновлення та підтримайте Східний Варіант донейтом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.