
Маріуполь може стати прикладом якісного відновлення, - проректорка Харківської школи архітектури
Продовжується обговорення щодо проекту відновлення Маріуполя.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада
«У Маріуполя є унікальний шанс після звільнення стати не просто красивою картинкою зовнішніх змін. Маріуполь може стати прикладом якісного відновлення і перетворення міста навколо потреб людей, цінностей та кращої світової експертизи. Ми вчимо наших студентів працювати зі складними викликами і відстоювати цінності відкритого суспільства і принципи нової якості життя в містах. Вони дійсно люблять складні та цікаві проєкти. Саме в цьому наша школа та Mariupol Reborn можуть бути корисними один одному», – розповіла проректорка Харківської школи архітектури Ірина Мацевко під час підписання Меморандуму про співпрацю.
Маріупольська міська рада та проєкт «Mariupol Reborn» запускають новий навчальний простір у Львові спільно з Харківською школою архітектури (ХША). Платформа стратегічного та архітектурного моделювання «Mariupol Reborn» стане базою для підготовки майбутніх архітекторів та урбаністів.
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.