
Фейковому "посадовцю" з Маріуполя оголошено про підозру за співпрацю з окупантами
За даними слідства, у березні 2022 року депутат Маріупольської районної ради від однієї з місцевих політичних партій "домовився з представниками збройних сил рф для надання їм допомоги у веденні підривної діяльності проти України".
Про це йдеться у звіті прокуратури
Взявши участь у зібранні так званих представників громади, він позитивно проголосував за висування проросійського кандидата на посаду «голови адміністрації м. Маріуполя днр».Вже у вересні лояльний до держави-агресора «політик» і сам став фейковим посадовцем, очоливши «адміністрацію Іллічівського району» міста. Крім того, підтримуючи зусилля окупантів з примусової паспортизації маріупольців, він надав приміщення адмінбудівлі для відкриття «пункту приймання заяв на отримання паспорта громадянина рф», - йдеться у повідомленні.
У травні 2023 року ексдепутат провів урочистий захід з нагоди святкування Дня перемоги за російським сценарієм, у ході якого нагородив представників федеральної міграційної служби рф за «значний вклад і високу якість» наданих у даному пункті послуг. Стверджує прокуратура.
Наразі підозрюваного оголошено у розшук. Максимальне покарання за санкціями статей - довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Читайте також: синьо-жовті кольори будуть на всьому нашому півдні та на всьому нашому сході, - Зеленський
А ще: українські прикордонники розбили укриття російських загарбників у районі Бахмута: відео
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.